Zawodnik Suzuki GRANDys duo, Daniel Bukowski ukończył dziś na piątym miejscu finał Mistrzostw Europy w Albacete. W silnej stawce najlepszych zawodników na „starym” kontynencie nasz zawodnik od początku jechał w czołówce przebijając się z czwartej linii. Po mistrzostwie Polski to kolejny sukces Daniela w tym sezonie. Mamy nadzieję, że za rok osiągniemy jeszcze więcej.

Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo:

Jestem bardzo dumny z Daniela. W tak mocnej stawce, na terenie miejscowych zawodników piąte miejsce jest prawie jak wygrana. Swoją ambitną jazdą Daniel potwierdził jak dobrym jest zawodnikiem. Mam nadzieję, że w przyszłym roku osiągniemy jeszcze więcej. Dużą satysfakcją jest też fakt, że Daniel jechał na seryjnym silniku, co potwierdza potencjał tego motocykla i Daniela. Zaraz po wyścigu komisja techniczna kompleksowo zbadała nasz motocykl i nie miała żadnych wątpliwości, co do zgodności z regulaminem.

Daniel Bukowski, Supersport:

Bardzo się cieszę z wyniku, jaki osiągnęliśmy. Dodatkową satysfakcją jest fakt, że pokonałem większość Hiszpanów, którzy znają ten tor bardzo dobrze. Mogłem być o pozycję wyżej, ale wyprzedził mnie miejscowy zawodnik. Chciałbym podziękować Ewie, Mańkowi, Dawcy, Mateuszowi, Jackowi i wszystkim, którzy pomogli w tym występie.

Źródło:Suzuki GRANDys duo Team