Niedawno kupiłem Mercedesa i niestety jak na razie mam same złe doświadczenia z nim związane. Gdy go kupowałem miał delikatnie uszkodzony przód tj. błotnik, maskę jedne światło i zderzak. Elementy kupiłem nowe w zamienniku i to był mój pierwszy błąd. Nic nie pasuje, wszystko takie jakieś jakby nie od tego samochodu. Teraz kupił bym elementy używane ale oryginalne.

Sam samochód ma dość duży przebieg bo 470tys. Silnik jeszcze z niezłym stanie, nie kopci ma siłę całkiem żwawo jeździ. Ale niestety nie wszystko jest tak dobrze. Silnik chociaż w niezłym stanie kiepsko pali, jak już zapali jest ok. Zaraz po zakupie padł potencjometr gazu, to była tragedia do tego silnika ta część jest po prostu nie osiągalna, nie wiedzieć czemu, do silnika CDI można tę część kupić już za 150zł tak do tego jest problem. Pan z warsztatu pocieszał mnie, że w serwisie w Niemczech mają od ręki niestety za 1700 euro więc poczekałem, aż znalazłem jakiś regenerowany za kilkaset złotych.

Samochód bardzo wygodny, ja jako wysoki mężczyzna mam bardzo dużo miejsca. Jest to pierwszy samochód w którym mogę odsunąć fotel kierowcy na max i nie brakuje mi miejsca. Jeździłem nim kilka razy z lawetą sprawdza się świetnie nie brakuje mu mocy ani momentu. Niestety przez problemy z silnikiem rozważam sprzedaż tego auta.

CHCESZ PODZIELIĆ SIĘ SWOJĄ OPINIĄ NA TEMAT POSIADANEGO AUTA? – NIC PROSTSZEGO!!!

Wystarczy napisać mail na adres cartesting@cartesting.pl w tytule Mój Garaż.
Załączyć kilka fotografii oraz krótką opinie na temat samochodu np. awaryjność, stan karoserii, zawieszenia, spalanie, plusy i minusy zauważalne gołym okiem.