Ideą Mustang Race 2011 jest przede wszystkim zaprezentowanie legendy amerykańskiej motoryzacji, naszego pomysłu na życie, a także dobra zabawa przy udziale klubowiczów i przyjaciół Klubu oraz publiczności. Pomysłodawcą rajdu jest Rafał „Alustar” Wrochna, który jest zagorzałym fanem Mustang Klub Polska, Mustangów oraz wyścigów na 1/4 mili.

Podczas Mustang Race 2011 zakładamy przejechanie ok. 700km w ciągu czterech dni.

Nasz wybór padł na miasta związane z Klubem oraz klubowiczami: Sandomierz (start), Bełchatów, Włocławek, Chojnice, Kołobrzeg (meta).

Klip promujący Mustang Race 2011 – możecie zobaczyć w dziale FILMY

Przewidujemy zebranie 30 załóg na liście startowej. Każda załoga otrzyma swój unikalny numer startowy. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie sprawnego samochodu marki Ford Mustang, poczucia humoru oraz chęci do dobrej zabawy. Do udziału dopuszczamy Mustangi wszelkich modeli, roczników oraz mocy. Liczymy na to, że na trasie można będzie zobaczyć konkurujące ze sobą Mustangi z rocznika 1965 z Shelby GT500 z 2007 roku.

W Mustang Race 2011 nie liczy się prędkość i moc samochodu, ale spryt, odwaga i spontaniczność. Rajd wygra załoga, która zdobędzie najwięcej punktów w turniejach i testach zorganizowanych na trasie.

Mustang Race 2011 odbędzie się w dniach: 30 czerwca – 3 lipca 2011r.

http://www.mustangrace.pl/