Witam,

ja obecnie jeżdżę Nissanem Almerą z silnikiem 1600cm z instalacją gazową. Mam go już ponad rok i ogólnie jestem zadowolony. Nissan jest bogato wyposażony, praktycznie full wersja – klima, cztery elektryczne szyby, wspomaganie, centralny zamek i wiele innych o których zapomniałem.

Silnik jest bardzo dynamiczny i mi w zupełności wystarczają jego osiągi. Spalanie gazu w granicach 9-10 litrów, także też nie ma co się czepiać. Jedyne co musiałem zrobić to uszczelkę pod głowicą, ale z tym trzeba się liczyć przy instalacji gazowej. Oczywiście poza typowymi elementami eksploatacyjnymi.

Co do samej blacharki tu sprawa ma się troszkę gorzej. Wyszła korozja na przednich błotnikach – ranty, podobnie jak na tylnych. Niestety dobranie idealnie lakieru tak specyficznego nastręcza problemów i troszeczkę zaprawki się różnią, ale tylko w pełnym słońcu. Ogólnie jestem zadowolony z tego zakupu i z pewnością jeszcze kilka lat mi posłuży. Z czystym sumieniem mogę polecić takiego Nissana osobom szukającym niezłego auta za rozsądne pieniądze.

CHCESZ PODZIELIĆ SIĘ SWOJĄ OPINIĄ NA TEMAT POSIADANEGO AUTA? – NIC PROSTSZEGO!!!

Wystarczy napisać mail na adres cartesting@cartesting.pl w tytule Mój Garaż.
Załączyć kilka fotografii oraz krótką opinie na temat samochodu np. awaryjność, stan karoserii, zawieszenia, spalanie, plusy i minusy zauważalne gołym okiem.