Zespół Suzuki GRANDys duo jako pierwszy w Polsce rozpoczął poszukiwania partnerów na sezon 2012 przez aukcję internetową.Nasz nowatorski pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem, a sama aukcja została odwiedzona ponad tysiąc razy.

Mimo, że minimalna kwota jaką ustaliliśmy przed rozpoczęciem akcji nie została uzyskana uważamy przedsięwzięcie za udane i miło nam przedstawić naszych dwóch nowych partnerów na sezon 2012. Firmy Masko i Graf-System do ostatnich minut licytacji podbijały swoje oferty i loga obu znajdą się na naszych motocyklach. Obie firmy działają w branży poligraficznej, a ich oferty uzupełniają się. Ponieważ minimalna kwota nie została osiągnięta nazwa zespołu, Suzuki GRANDys duo pozostaje bez zmian. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że patronem medialnym zespołu jest ANTYRADIO.

Jacek GRANDys, manager Suzuki GRANDys duo:

Cieszę się, że udało nam się porozumieć z Masko i Graf-System, mimo, że nie osiągnęliśmy ceny minimalnej. Mam nadzieję, że razem osiągniemy wiele sukcesów. Po raz kolejny zrobiliśmy coś innowacyjnego w dziedzinie promocji i po raz kolejny inni nas naśladują, to świadczy o trafności naszych kolejnych akcji. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz zaskoczymy wszystkich i wyznaczymy nowe trendy.

Źródło: Suzuki GRANDys duo Team, Informacja: Cartesting.pl